O nas

Cetus – najwyższa jakość

Każdy, kto prowadzi biznes, wie, jak ważne jest, by wydawane pieniądze naprawdę się zwracały. Firma Cetus Wózki Widłowe dba o to, by zasada ta sprawdzała się jej klientom – zarówno tym, którzy kupują, jak i tym, którzy korzystają z oferowanego serwisu maszyn.

Jesteśmy firmą, której kapitałem jest jakość usług i oferowanego asortymentu, poparta wiedzą i doświadczeniem. Na rynku wózków widłowych w Pomorskiem mamy już 17-letnie. Sprzedażą, wynajmem oraz serwisem maszyn zajmujemy się od 1997 roku. I stale poszerzamy naszą ofertę.

Dysponujemy wieloma markami i modelami nowych oraz używanych wózków widłowych w różnych cenach. Sprowadzamy do nich oryginalne części oraz ich tańsze zamienniki, dokonujemy wszelkich wymian, napraw i konserwacji. Sprowadzamy i wymieniamy także opony do różnego rodzaju maszyn.

Naprawiamy wózki widłowe na miejscu u klienta. Prowadzimy szybki serwis – naprawy na statkach robimy nawet w ciągu 24 godzin! Trudniejsze zlecenia realizujemy w dwie doby. Doświadczenie, szybkość działania i renomę na rynku uzupełniamy jakością – naprawiamy maszyny raz, a dobrze!

Prowadzimy również profesjonalne doradztwo materiałowe i sprzętowe.

Nasz wykwalifikowany zespół posiada wszystkie niezbędne uprawnienia, także do konserwacji, przeglądów i odbiorów wymaganych przez Urząd Dozoru Technicznego. Wystawiamy odpowiednią dokumentację.

Zaliczki pobieramy tylko w wyjątkowych sytuacjach oraz na sprowadzany sprzęt.

Dzięki szerokiej ofercie oraz atrakcyjnym rabatom zawsze znajdujemy rozwiązanie dobrane do indywidualnych potrzeb.

Zadzwoń pod numer 535 44 22 75 i umów się już dziś!
Dobrze, szybko, tanio – Cetus Wózki Widłowe, Gdynia