Serwis wózków widłowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla każdej firmy nie ma nic gorszego, niż nieplanowany przestój. Awaria maszyny, która jest niezbędna do pracy, może zniweczyć wiele planów i spowodować spore opóźnienia, a tym samym - narazić przedsiębiorstwo na niepotrzebne straty. Dlatego naszym Klientom oferujemy profesjonalny i rzetelny serwis obejmujący wózki widłowe. Podczas prowadzonych napraw i prac serwisowych, zawsze wykorzystujemy swoją szeroką wiedzę oraz zdobywane przez lata doświadczenie.

Korzystanie z naszych usług serwisowych pozwoli Ci:

  • zapewnić ciągłość pracy wykorzystywanych w działalności wózków widłowych,
  • zaoszczędzić na częściach zamiennych i koszcie jaki pochłonie ewentualna naprawa,
  • oraz uniknąć strat wynikających z przestojów.

Natomiast gdy już dojdzie do awarii, wezwij nas, a przyjedziemy pod wskazany adres i naprawimy Twój sprzęt nawet w 24 godziny! Oczywiście czas świadczonych przez naszą firmę usług, zależy od odległości jaką mamy do pokonania, rodzaju maszyny oraz rozległości usterki.

Do przeprowadzanych przez nas napraw, wykorzystujemy zarówno oryginalne części do maszyn, jak i ich tańsze zamienniki - zależnie od potrzeb i oczekiwań Klienta, a także budżetu jaki chce na nie przeznaczyć. Dzięki szerokiej ofercie części do wózków widłowych, którą dysponujemy na co dzień, większością napraw możemy zająć się „od ręki”.

Ponadto na każdą oferowaną przez nas usługę, udzielamy gwarancji - jesteśmy przekonani, że prace, których się podejmujemy, zawsze są wykonane w sposób jak najbardziej rzetelny i kompleksowy.

Chcesz zapewnić swoim wózkom widłowym bezawaryjność i mieć pewność, że będziesz mógł z nich bezpiecznie korzystać? Zadzwoń i zamów nasze usługi serwisowe. Masz do czynienia z nagłą awarią? Gdyńska firma Cetus Wózki Widłowe rozwiąże ten problem - szybko i przede wszystkim skutecznie!