Zanim wybierzesz

Wózki wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania to wózki widłowe służące do umieszczania towarów wysoko. Najczęściej przenoszą palety. Używane są głównie w magazynach, składach i hurtowniach, w których są regały. Ich maszty i widły muszą być bardzo solidne, by utrzymać znaczne ciężary na wysokości kilku, a czasem nawet kilkunastu metrów.
Oferujemy części i opony również do wózków tego rodzaju.

Wózki komisjonujące

Wózki te służą do szybkiego przeniesienia towarów na palety i przygotowania ich do transportu. Dzielą się na wózki do komisjonowania pionowego oraz poziomego. Najczęściej mogą one jednocześnie mieć inne przeznaczenie, np. transport towaru lub sztaplowanie palet. Używane są w magazynach i punktach przeładunkowych.
Potrzebujesz wózka na kilka dni? Zadzwoń i wynajmij odpowiednią maszynę! Tel. 58 621 56 51

Wózki typu container handlers

Są to wózki widłowe wysokiego składowania operujące najczęściej na otwartej przestrzeni. Cechują się mocną konstrukcją i parametrami, które umożliwiają im sprostanie wielkim obciążeniom w trudnych warunkach. Służą do przemieszczania towarów umieszczonych w kontenerach, np. między miejscem składowania a środkiem transportu. Niektóre modele są przystosowane do obciążeń wynoszących nawet 40 ton!
W Cetus mamy szeroką ofertę opon także do tych wózków widłowych. Sprawdź naszą ofertę.

Podnośniki typu reach stackers

Takie maszyny również służą do przenoszenia kontenerów po otwartej przestrzeni składującej. Są ruchomymi żurawiami łapiącymi towar od góry. Dzięki temu mechanizmowi łatwo chwytają kontenery. Używane są w różnych ładowniach, składach oraz portach.
W Cetus oferujemy części do takich i innych wózków widłowych. Sprawdź naszą ofertę.

Wózki o napędzie elektrycznym

Obecnie coraz częściej producenci wózków widłowych (i nie tylko) oferują modele zasilane elektrycznie. Wózek porusza się dzięki baterii lub akumulatorowi odpowiedniego rodzaju. Dzięki temu maszyna nie wywołuje tak wiele hałasu i zanieczyszczeń jak jej silnikowy odpowiednik, a przy tym nie traci wcale na wydajności ani na zwrotności.
Zobacz naszą ofertę akumulatorów do wózków widłowych!